Lifta 20 Mg

Tadalafil grubunda yer alan ereksiyon ilaçları listesinde yer alan Lifta 20 miligram, cinsel ilişki esnasında penis sertliğini sağlamakla mükelleftir. Abdiibrahim a.ş tarafından üretilen Lifta, erektil disfonksiyon sağlamak amacıyla cinsel ilişki öncesinde aç veya tok kullanılmaktadır. Lifta 20 miligramın kullanımı için mutlaka doktor tavsiyesi gerekmektedir. Uzman hekimin kontrolü sonrasında Lifta 20 miligramın kullanılmasının bünyenize sakınca olup olmayacağı tespit edildikten sonra kullanım aşamasına geçebilirsiniz. Sadece eczanelerde satışı yapılan 20 mg Lifta’nın 2, 4 ve 8 tableti bulunmaktadır.

Lifta Bilgilendirme & Sipariş Hattı: 0552 154 90 92

Lifta 20 mg nedir, ne işe yarar?

Cinsel fonksiyon bozukluklarının ortadan kaldırılması ve cinsel isteğe bağlı olmaksızın sertleşme sorunu yaşayan erkekler için kullanılan tadalafil hammaddeli ilaca verilen isimdir. G04BE erektil disfonksiyon ilaçları arasında yer alan Lifta 20 mg, uzun süreli cinsel birliktelikler için ereksiyon yardımı sağlamaktadır. Kan akımının arttırılmasıyla beraber penise giden kan miktarını ve şiddetini arttırmaktadır. Bu sayede hücre içerisinde gerekli miktarda kanın depolanması sonucunda penis sertliği elde edilir.

Lifta 20 mg ile girdiğiniz cinsel birleşmeleriniz de gece boyu ereksiyon sorunu ile karşılamazsınız. Etkisi klinik testler sonucunda kanıtlanmış ve Bakanlık onayını almış ilaçtır. Sertleşme, ereksiyon ve prostat hiperplazisinin tedavisinde kullanılmaktadır. Tedavi süresi boyunca uzman doktorun vereceği kullanım talimatına harfiyen uyduğu takdirde sertleşme bozukluğunda yüksek oranda düzelmeler görülmektedir.

Lifta nasıl kullanılır?

Cinsel ilişkiden 30 dakika önce tok veya aç karna kullanılması uygundur. Lifta’yı günlük bir tablet doz miktarını geçmeyecek şekilde alınması gerekir. Ayrıca Lifta 20, kadınlar için değil erkekler için endike edilmiş bir üründür. Bayanların kullanması durumunda LIFTA herhangi bir etki göstermeyebilir. Yalnızca erkeklerin ereksiyon tedavisinde kullanılması için geliştirilmiştir.

Lifta’yı kullanımı sonrasında kusma, istifra etme gibi durumlarda ilacı tekrar kullanmanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Fakat belirtilen etkiler dışında ilaç tesirini göstermeye başladıysa yeniden kullanmanıza gerek duyulmamaktadır. Lifta’nın alındığı gün içerisinde alkol veya farklı bir ereksiyon ilacı alınmaması tavsiye edilir.

Lifta 20 miligramı kullandıktan sonra ortaya çıkan yan etkilerden aşırı derecede rahatsızlık duyuyorsanız en yakın sağlık kuruluşuna acilen başvurunuz. Ciddi hastalıkları beraberinde getirmiyor, sadece geçici yan etkiler oluşturuyorsa kullanımı durdurup doktorunuzla görüşmeniz önerilmektedir. Herhangi bir kronik rahatsızlığınız yok ise zaten Lifta yüksek derecede rahatsızlık verecek yan tesir oluşturmamaktadır.

Lifta 20 miligram ne kadar geciktirir?

Halk tarafından bilinen en büyük yanlış Lifta 20 miligramın geciktirici etkisinin olduğudur. LİFTA, fosfodiesteraz 5 inhibitörleri grubunda yer alan tadalafildir. Yani sadece kan akışının hızını artırarak peniste ereksiyon sağlamaya yardımcı olur. Bu sebepten dolayı erken boşalma sorununu ortadan kaldıracak hiç bir etken maddeye yer verilmemiştir. İnternet üzerinde Lifta’nın erken boşalma sorununu ortadan kaldırdığına yönelik yazılan bilgilerin tamamı gerçeği yansıtmamaktadır.

Abdiibrahim a.ş tarafından hazırlanan kullanma kılavuzunda, ilaç rehberinde ve diğer Lifta bilgi platformalarında sertleşme sorunu için üretildiği bilinmektedir. Bu sebeple erken boşalma sorunumu ortadan kaldırır düşüncesiyle Lifta 20 mg satın almayınız. Çünkü istenilen sonucu elde edememeniz muhtemel olacaktır.

İnternet üzerinden Lifta satın alınır mı?

Sağlık Bakanlığı, İnternet üzerinde yer alan TRENDYOL, HEPSİBURADA, GİTTİGİDİYOR, N11 gibi mağazalarda ilaç statüsünde yer alan ürünlerin satılmasının yasak olduğunu sürekli dile getirmektedir. İlaç ruhsatına sahip olmadığı için hiç bir firma mağazalarına Lifta’yı ekleyemez ve satışını yapamaz.

Google arama motorları içerisinde yalnızca ruhsatlı online ecza depoları Lifta satışını gerçekleştirebilir. İstanbul, Ankara, Antalya ve Selçuk ecza depolarının online mağazalarından kapıda ödeme sistemi ile eczanelerden daha ucuz fiyatlara Lifta 20 mg ve 5 mg tabletleri sipariş verebilirsiniz.

Online ecza depoları ve eczaneler haricinde satılan tüm ilaçların sahte olma olasılığının %100 olduğu için lütfen alışveriş yapmadan önce eczacınıza 0552 154 90 92 danışın.

Lifta Bilgilendirme & Sipariş Hattı: 0552 154 90 92

İlaç firmaları ürettiği ürünleri sadece ecza depolarına satabilme yetkisine sahiptir. Ecza depoları da tabipler birliğine bağlı olduğu için sadece eczanelere gönderim yapmaktadır. Böylelikle yasal olarak eczane sahibi olmayan firmaların ürün temin etmesi söz konusu dahi değildir. Bundan dolayı tedarik edilemeyen yani olmayan bir ürünün İnternet üzerinde satılamaz. Sattığını iddia eden aracı kurumlar ise eczanede satılan ürünlerin birebir aynısını merdiven altı üretim tesislerinde üretmektedir.

Reçetesiz satılır mı?

İlaç kategorisinde yer alan bir ürün olduğu için sadece doktor tavsiye ile reçeteye tabi satılmaktadır. Lifta’yı reçetesiz satın almanızı normal şartlar altında kesinlikle mümkün değildir. Ticari kısmını ele aldığımız zaman bazı eczaneler, kar amacı ile reçetesiz olarak tadalafil ilaçlarını satmaktadırlar. Fakat şunu unutmayın; sizin sağlığınız başkalarının kazancından hiç bir zaman önemli değildir. Bu sebepten dolayı doktor kontrolü olmadan alınan tüm ilaçlar sağlık açısından kalıcı hasarlar oluşturabilmektedir.

Lifta 20 mg yan etkileri nelerdir?

Eczanelerde satılan Lifta 20 miligram tabletin kullanımı sonrasında ortaya çıkan ve çıkması muhtemel olan bazı yan etkiler şunlardır;

 • Baş dönmesi
 • Görme bozukluğu
 • Çarpıntı
 • Baş ağrısı
 • Terleme
 • Burun dolgunluğu
 • Sırt ve bacak kaslarında ağrı
 • Ateş basması
 • İştahsızlık
 • Hazımsızlık
 • Yüzde kızarıklık hissi gibi genellikle minimal yan etkiler göstermektedir.

Lifta 20 mg fiyatı 2022 Yılı

Lifta 20 miligramın 2020 yılı fiyat listesi ay bazında değişiklik göstermektedir. Bu sebeple sitemizde verilen fiyatların net olmadığını belirtmek istiyoruz. Fakat tutarlarda ciddi bir değişme olmadığı için bahsedilen tutarların altında ve üzerine cüz-i miktarda farklılık göz edilebilmektedir. Afaki boyutlarda değişim olmadığı sürece 2020 yılı sonuna kadar Lifta 20 mg fiyatları aşağıda ki tabloda ki rakamlar üzerinden satılacaktır.

Tablet Adedi Ürün Fiyatı
Lifta 20 Mg 4 Tablet 79 TL
Lifta 20 mg 8 Tablet 129 TL
Lifta 20 Mg 30 Tablet 229 TL

Lifta 20 mg 2 tableti satın aldığınız zaman adet fiyatı 67.50 kuruşa tekabül etmektedir. Böylelikle Lifta sayesinde bir defa cinsel ilişkiye girdiğiniz zaman size bunun bedeli yukarı da yazan fiyattır. Tablet sayısını arttırdıkça fiyata oranla eczanelerde yapılan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

En ucuz Lifta 20 mg fiyatı 79 TL!

Lifta 20 mg fiyatı ile alakalı bu tarz aranma hacimlerine sahip olan kelimeler genel olarak İnternet üzerinden sahte ürün satışı yapan firmalara aittir. Ürünlerde kampanya olduğuna yönelik iddialar belirtip bir takım pazarlama çalışmaları başlatarak, eczanelerden daha ucuz fiyatlara Lifta 20 mg satışı yapmaktadırlar. İlaç kategorisinde yer alan Lifta’nın online ecza depolarının haricinde satılmasının yasak olduğunu hatırlatır, firmamız haricinde farklı sitelerden alacağınız ürünleri sağlığınız açısında kullanmamanızı tavsiye ederiz.

Lifta 20 mg tablet fiyatını yukarıda belirtmiş olduğumuz rakamların altına satılması mümkün değildir. Üretici firma tarafından da Lifta 20 mg tabletlerde herhangi bir kampanya veya indirim yapılma durumu şuanda söz konusu dahi değildir.

Lifta Bilgilendirme & Sipariş Hattı: 0552 154 90 92

  Lifta Sipariş Formu

  Success! Thanks for Your Request.
  Error! Please Try Again.